Република Северна Македонија ја завршува 2021 година како една од државите со најамбициозни планови за климатска акцијаРепублика Северна Македонија ја завршува 2021 година како една од државите со најамбициозни планови за климатска акција, благодарение на поддршката на УНДП.

Целиот преглед на иницијативата Climate Promise на УНДП погледнете го тука


{{'subscribe.for.newsletter'|translate}}

Account

Error message here!

Show Error message here!

Forgot your password?

Register your new account

Error message here!

Error message here!

Show Error message here!

Error message here!

Error message here!

Error message here!

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link to create a new password.

Error message here!

Back to log-in

Close